Vaše názory
[Najnovšie] [Novšie] Stránka 19 z 38 [Staršie][Najstaršie]
Treba to doplňať aj tak uspech-neuspech bola tak skonštruovana tak si zasluži byť na zozname
Raketu som doplnil. V niektorých prípadoch váham s doplnením rakety, pokial neabsolvovala aspoň jeden úspešný orbitálny štart. Tento krát som to teda doplnil. :)
Zdravím, prosím doplnte do zoznamu rakiet novú americku raketu Super Strypi, dakujem
Nie, nic nestartovalo. V kazdom pripade v tejto lokalite na to nie je ani zariadenie, ktore by umoznovalo orbitalny start. :)
Mohlo to byt vsak kludne lietadlo, ktore tiez zanechava stopu... ktora je obzvlast vyrazna pri zapade slnka. Navyse start skutocnej rakety by bol sprevadzany naozaj velmi silnym zvukovym doprovodom... inymi slovami by sa ti pri tom triasli vsetky okna.
Ale dakujem za opytanie.
Neviem či som prepracovaná alebo som videla zo stanice BA Vinohrady na severozápade vzlietnuť raketu do vesmíru. Neviem odhadnúť ako ďaleko to bolo. Neštartovalo dnes nič pred západom slnka?
Všimol som si, že nejaký čas sa zle zapisovalo score z Kozmo-Kvízu.
Touto cestou sa všetkým zúčastneným hráčom ospravedlňujem a v budúcnosti vás poprosím o čo najrýchlejšie hlásenie chýb na stránke.
Ďakujem
A ešte aby som nezabudol, tak štarty sú možné len za pekného počasia a za mesiac len výnimočne štartujú dve rakety z rovnakého miesta na Zemi. ;)
Ahoj,
štarty rakiet, ktoré vynášajú družice na obežnú dráhu majú minimálny dopad na zmeny počasia. Jednak štartujú naozaj zriedkavo (priemerne 5-krát za mesiac) a jednak niektoré používajú ako palivo kvapalný vodík a kyslík, čo znamená, že ich jedinou splodinou je vodná para.
Počasie na zemi a obzvlášť atmosféra sú omnoho viacej ovplyvňované exhalátmi z fabrík, automobilov, lietadiel a lodí. Rakety na znečisťovaní majú menší podiel ako jedno promile zo všetkých znečisťovateľov.
A čo sa týka pristátí, tak tie sú v princípe rovnako prirodzené ako meteor na oblohe (ktorých denne padne do našej atmosféry stovky, možno až tisícky).
aky dopad to ma na prirodu,zem atd.
myslim tym raketoplany hlavne nosne,vsimla som si zmeny pocasia uz viac rokov pri starte,prilete odlete
Dakujem.
Co sa tyka tej expedicie, tak myslim, ze zaujemci si to budu vediet vygooglit. ;-)
[Najnovšie] [Novšie] Stránka 19 z 38 [Staršie][Najstaršie]
Vedeli ste že... |
Najpestrejšiu kariéru kozmonauta má za sebou John Young, nakoľko má za sebou 6 letov, bol veliteľ troch rôznych lodí (Gemini, Apollo, Columbia) a prešiel sa aj po povrchu Mesiaca. |
Aktuálne vo vesmíre | ||
|